navigatie overslaan

De Weijenborg | Open Monumentendag 2025

  • 13 - 14 sep 2025
  • 13:00- 18:00
  • Delden

De Weijenborg in Delden bestaat sinds 1739 en begon als smederij buiten de stadsmuren.

De Weijenborg in Delden bestaat sinds 1739 en begon als smederij buiten de stadsmuren. Later werd het een koffiehuis en populair trefpunt voor boeren en handelaren. In 1939 kwam het pand in handen van de Amstel Bierbrouwerij.

Sinds 1981 runnen Erna en Nico Hemersma het historische pand en bouwden het uit tot een horecabedrijf met entertainment en culinaire beleving. In 2013 versterkten hun zoon Jasper en zijn vrouw Marijn de directie en brachten nieuwe ideeën.

Vandaag de dag is De Weijenborg een veelzijdig centrum met themafeesten, workshops, een restaurant, terrassen en het grootste aanbod escape rooms van Oost-Nederland. In 2023 werd De Weijenborg 2.0 geopend met nieuwe ruimtes en uitbreidingen.

Wanneer

-
-

Op de kaart

Meer leuke evenementen